Informace

Young Space Je kvalitní bydlení pro studenty v Brně, jehož hlavním cílem je poskytnout svým obyvatelům útulné a mladistvé prostředí, bez zbytečných omezení, obvyklých na státních kolejích. Young space je výjimečný svou vstřícností, jakou přistupuje k tvým potřebám a tvému studijnímu režimu. Další výhodou je skvělá dopravní dostupnost do centra města.
Virtuální prohlídka areálu k vidění zde >

Young Space intavilán

Young Space

Naleznete u nás nově zrekonstruované pokoje, přístup do fitness centra zdarma, pohodovou kavárničku, samoobslužnou prádelnu, nebo 2 sklípky na oslavy a posezení s kamarády u venkovního grilu.

Potřebujete pomoc, nebo radu? Neváhejte se obrátit na naši milou recepci, která Vám vždy ráda pomůže.

Snažíme se, aby pro Vás byl život na Young Space pohodou a možností, jak poznat nové přátele a zažít spoustu nových zážitků, na které jen tak nezapomenete.

Young Space

Young Space prostě žije s tebou a mění se podle tvých aktuálních potřeb.

Není tomu tak dlouho, co proběhla rekonstrukce nádvoří našeho vnitrobloku. Máme z něj velikou radost, protože jeho dokončení sebou přineslo okamžité zvýšení aktivity obyvatel v areálu. Nechceme, aby obyvatelé byli zalezlí na pokojích (pokud tedy oni sami nechtějí), ale aby měli možnost se potkávat, scházet a poznávat se. Jednoduše nám záleží na tom, aby obyvatelé měli možnost prohlubovat sociální vztahy a vznikala tak nová přátelství. Běžně si na nádvoří někdo kope s balónem, popíjí kafíčko, nebo jen tak lenoší a opaluje se na lavičce.

Myslíme si, že spolubydlení s ostatními je zážitek, který vysokoškolské koleje posouvá zcela do jiné roviny, než život na privátě. Je fajn mít možnost zkusit život v komunitě mladých lidí, navíc celý areál je vybaven službami pro studenty a nehrozí žádné dodatečné poplatky. Dalším zcela zásadním faktem je to, že Brno, jakožto univerzitní město poskytuje svým obyvatelům nepřeberné množství možností, co s volným časem. Tudíž studium v Brně je dle našeho názoru dobrá volba, nejen kvůli Vámi vybrané škole. Brno prostě žije a tak i náš Young Space.